Warning: A non-numeric value encountered in /home/dektywsk/domains/detektyw-skrzypek.pl/public_html/wp-content/themes/Divi-5/functions.php on line 5611
fbq('track', 'ViewContent');

O NAS

Status Agencji

Nasza Agencja Detektywistyczna założona została w roku 2013 we Wrocławiu przez doświadczoną, licencjonowaną detektyw Bożenę Skrzypek-Mosiej.

Podstawowym wyróżnikiem firmy jest wszechstronny, wypraktykowany i poparty licencją profesjonalizm.

W zawodzie detektywa oznacza to szeroką wiedzę i doświadczenie udokumentowane egzaminem państwowym oraz najwyższą sprawność i dyskrecję w działaniu. Dewizą agencji jest wiedza, odpowiedzialność i skuteczność.

Cel i modus operandi

Głównym celem naszych działań jest dostarczanie Klientom jednoznacznych dowodów pomocnych w podjęciu ważnych decyzji życiowych i zawodowych w powierzanych sprawach, a właściwie źródeł dowodów, ponieważ dowodem jest zeznanie detektywa przed Sądem pod odpowiedzialnością karną, które zostaje zaprotokołowane.

Najczęściej te źródła dowodów w postaci pisemnego sprawozdania i materiału filmowego stanowią niepodważalne materiały przed organami ścigania czy w postępowaniu sądowym. Znaczny obszar naszej aktywności ma na celu eliminację zagrożeń, przywrócenie spokoju i równowagi życiowej naszych Klientów. Działamy sprawnie, mobilnie i dyskretnie na terenie całego kraju. Mamy wypracowane sposoby działania i skuteczne ścieżki dotarcia. Przy realizacji wyjątkowo trudnych zleceń korzystamy ze wsparcia zaufanych detektywów zewnętrznych. Nasza agencja cieszy się w środowisku opinią profesjonalnej, skutecznej i rzetelnej. Tak też postrzegają nas nasi Klienci.

Pewność i bezpieczeństwo

W branży detektywistycznej posiadanie licencji stanowi wizytówkę definiującą profesjonalizm i gwarantującą Klientowi bezpieczeństwo. Przekłada się to również na jej skuteczność.

Dlaczego nie wystarczy praktyka? Ponieważ zawód detektywa to nie tylko wrodzone zdolności, intelekt i sprawność. To także, a może przede wszystkim, pełna i wszechstronna wiedza teoretyczna i praktyczna, która pozwala nie tylko sprawnie pomagać Klientom, ale także im nie szkodzić. Tego rodzaju wiedzę można sprawdzić jedynie przez weryfikację egzaminacyjną. Do roku 2015 warunkiem założenia agencji detektywistycznej było zdobycie licencji. Niestety tzw. reforma Gowina wiele zmieniła w tej kwestii, co zaowocowało powstaniem wielu niedokształconych detektywów i nierzetelnych firm.

Profesjonalne przygotowanie

Mając na uwadze skuteczność działania i bezpieczeństwo Klientów, detektyw Bożena Skrzypek-Mosiej nim zdecydowała się stworzyć agencję, zdobyła wszechstronne doświadczenie zawodowe zweryfikowane egzaminem i udokumentowane licencją.

Założycielka agencji przez trzy lata uczyła się zawodu pod czujnym okiem jednego z najlepszych wrocławskich detektywów oraz współpracowała jako detektyw pomocniczy przy zleceniach innych agencji. Następnie, po zdobyciu bezcennych umiejętności praktycznych zdecydowała się na założenie własnej agencji detektywistycznej, która działałaby na rynku niezależnie od innych. W tym celu zgłębiła niezbędną wiedzę teoretyczną i przystąpiła do egzaminu licencyjnego, który odbywał się w Warszawie w Komendzie Stołecznej Policji.

Czym jest licencja

Egzamin licencyjny stanowił rzetelną weryfikację i sprawdzian całej dotychczas zdobytej wiedzy zawodowej.

Składał się z części pisemnej obejmującej test z wiedzy teoretycznej (80 pytań), zadania praktycznego, a także części ustnej. Przygotowując się do egzaminu, należało poznać problematykę związaną z prawem konstytucyjnym, ustrojowym, organizacją organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości, ochroną danych osobowych oraz informacji niejawnych. Trzeba było też poznać wybrane zagadnienia teoretyczne i procesowe prawa cywilnego i karnego oraz kryminalistyki i kryminologii, a także inne procedury związane z wykonywaniem pracy detektywa.

Detektyw Bożena Skrzypek-Mosiej otrzymała dożywotnią licencję, która stanowi obecnie gwarancję najwyższego poziomu usług świadczonych przez jej agencję.

Zapraszam serdecznie do współpracy,
detektyw Bożena Skrzypek-Mosiej

MEDIA O NAS

Gazeta Wyborcza Wrocław, 15. 04.2014

TVP INFO, 19.04.2014, godz. 16:30 materiał od 14 minuty 10 sekundy

Działamy na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonym przez Ministra Spraw Wewnętrznych nr RD-51/2013.

Posiadamy licencję detektywistyczną wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu o numerze 0004028.

Posiadamy polisę Odpowiedzialności Cywilnej Zawodowej na kwotę 15 000 EUR.

Skontaktuj się już dziś!

Nie czekaj! Zadzwoń lub napisz maila.

KONTAKT